Przejdź do treści

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – V Niedziela Zwykła, 4 lutego 2024 r.

  1. Trwają ferie zimowe. Udającym się na ferie życzymy udanego wypoczynku i szczęśliwego powrotu.
  2. W przyszłą niedzielę 11 lutego przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Naszych chorych i utrudzonych wiekiem zapraszamy na Mszę świętą o godz. 10.00, połączoną z udzieleniem sakramentu chorych.
  3. Dziękujemy Paniom, Panom i młodzieży za pomoc przy rozbieraniu szopki i dekoracji świątecznej oraz za pomoc przy sprzątaniu kościoła. Bóg zapłać!
  4. Dobiegła końca tegoroczna kolęda. Serdecznie dziękujemy za chwile wspólnej modlitwy, budujące świadectwo wiary, serdeczne przyjęcie oraz złożone ofiary. Wszystkich, którzy nie mogli przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie, a pragną zaprosić kapłana do swoich domów, prosimy o kontakt z kapłanem w zakrystii, kancelarii parafialnej lub telefonicznie.
  5. Wszystkim, którzy nie przyjęli księdza po kolędzie, byli nieobecni czy chorzy, zapraszamy na spotkanie kolędowe do kościoła w przyszła niedzielę na Mszę o godz. 12:00.
  6. Kancelaria parafialna w czasie ferii zimowych jest czynna w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek bezpośrednio po wieczornej Mszy Świętej. Można się też do kancelarii umówić telefonicznie – 519 512 811 lub napisać na adres: kancelaria@duchsosnowiec.pl .
  7. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Błogosławionej niedzieli!