Przejdź do treści

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXXII Niedziela Zwykła, 12 listopada 2023 r.

  1. Dzisiaj przeżywamy 15. Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym – Bliski Wschód. Hasłem tegorocznego Dnia Solidarności jest wezwanie: „To jest zawsze nasz dom”. Bliski Wschód to DOM dla tysięcy chrześcijan. Pomoc na miejscu to szansa, by tego DOMU nie porzucać. Prawo do pozostania zawsze będzie przed prawem do emigracji. Tego dnia modlitwą i ofiarami do puszek chcemy wspomóc cierpiących chrześcijan na Bliskim Wschodzie.
  2. Jutro zapraszamy Żywy Różaniec na spotkanie formacyjne po Mszy wieczorowej do salki katechetycznej.
  3. W najbliższą środę Msza święta zbiorowa w intencji Żyjących. Intencje można składać przed Mszą o godz. 18:00.
  4. Za tydzień będziemy przeżywać kolejny Światowy Dzień Ubogich. Jak w latach poprzednich chcemy ponownie podjąć akcję „Tytki Charytatywnej”. Tytki z żywnością i produktami z chemii gospodarczej możemy przynosić przez kolejny tydzień. Zostaną one dostarczone do potrzebujących w parafii przed Świętami Bożego Narodzenia.
  5. W przyszłą niedzielę złożymy „dar serca” na potrzeby Parafii.
  6. Przy wyjściu z kościoła są kartki na wypominki. Wypominki przyjmujemy w zakrystii lub kancelarii.
  7. Można zamawiać intencje mszalne na rok 2024.
  8. Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek bezpośrednio po wieczornej Mszy Świętej. Można się też do kancelarii umówić telefonicznie – 519 512 811 lub napisać na adres: kancelaria@duchsosnowiec.pl .
  9. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Błogosławionej niedzieli!