Przejdź do treści

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXXI Niedziela Zwykła, 5 listopada 2023 r.

  1. W intencji Zmarłych z wypominek modlimy się przez oktawę od 1 do 8 listopada na różańcu o godz. 17:00 z wypominkami i na Mszy Świętej o godz. 18:00.
  2. Przypominamy, że wierni, którzy nabożnie odwiedzą cmentarz i pomodlą się za zamarłych, zyskają odpust dla dusz w czyśćcu cierpiących. Odpust ten w dniach 1-8 listopada jest odpustem zupełnym, a w pozostałe dni roku jest odpustem cząstkowym. Jest to odpust pod zwykłymi warunkami. Odpust zupełny można zyskać dla jednej duszy w czyśćcu cierpiącej, jeden raz na dzień.
  3. Przy wyjściu z kościoła są kartki na wypominki. Wypominki przyjmujemy w zakrystii lub kancelarii.
  4. W sobotę, 11 listopada, przypada 105. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości – Święto Niepodległości. Pamiętajmy o tych, którzy przelewali swoją krew i oddawali życie za niepodległą Polskę. Zapraszamy na Mszę za Ojczyznę o godz. 9:00.
  5. W przyszłą niedzielę obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Tego dnia zbieramy ofiary do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie. W tym roku modlitwą i darem serca chcemy wspomóc cierpiących chrześcijan na Bliskim Wschodzie.
  6. Można zamawiać intencje mszalne na rok 2024.
  7. Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek, wtorek, czwartek
    i piątek bezpośrednio po wieczornej Mszy Świętej. Można się też do kancelarii umówić telefonicznie – 519 512 811 lub napisać na adres: kancelaria@duchsosnowiec.pl .
  8. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Błogosławionej niedzieli!