Przejdź do treści

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  – XXIX Niedziela Zwykła, 22 października 2023 r.

 1. Dzisiaj XXIX Niedziela Zwykła. Przeżywamy Światowy Dzień Misyjny pod hasłem: „Misje sercem Kościoła” i rozpoczynamy Tydzień misyjny. Wszystkie ofiary złożone na tacę są przeznaczone na misje.
 2. Dzisiaj odbywa się liczenie wiernych.
 3. W piątek, 27 października – jako Wspólnota Parafialna – będziemy przeżywać rocznicę poświecenia naszego Kościoła. Msze święte o godz. 7:00, 9:00 i 18:00. Serdecznie zapraszamy Parafian na Mszę o godz. 9:00 za zmarłych Budowniczych i Dobrodziejów naszego Kościoła i na Mszę o godz. 18:00 o dalsze błogosławieństwo dla Parafian i Dobrodziejów naszej Parafii.
 4. Bóg zapłać za złożony „dar serca” na potrzeby Parafii w kwocie 2760 zł i za ofiary do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia w kwocie 670 zł.
 5. Zapraszamy codziennie na różaniec o godz. 17:00 dzieci, młodzież i dorosłych. Prosimy, aby różaniec dzieci prowadziły we wtorki i czwartki, młodzież w poniedziałki i piątki, Żywy Różaniec we środy, soboty i niedziele. Za pobożne odmówienie części różańca w kościele lub w domu, połączone z rozważaniem tajemnic, można uzyskać odpust zupełny. W środę nabożeństwo różańcowe będzie połączone z nowenną do MB Nieustającej Pomocy.
 6. Zapraszamy młodzież przez cały rok na Mszę o 10:00, a dzieci o godz. 12:00.
 7. Można zamawiać intencje mszalne na rok 2024.
 8. Rozpoczynamy przyjmowanie wypominków. Kartki na wypominki możemy zabrać sobie ze stolika przy wyjściu z kościoła. Wypominki przyjmujemy w zakrystii lub kancelarii.
 9. Chór zaprasza na próby w każdy czwartek po wieczornej Mszy w salce.
 10. Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek bezpośrednio po wieczornej Mszy Świętej. Można się też do kancelarii umówić telefonicznie – 519 512 811 lub napisać na adres: kancelaria@duchsosnowiec.pl .
 11. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę i konto parafialne. Bóg zapłać!
 12. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożych łask i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.
 13. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i obfitości Bożych łask na cały tydzień. Szczęść Boże!