Przejdź do treści

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  – XXVII Niedziela Zwykła, 8 października 2023 r.

 1. Dzisiaj XXVII Niedziela Zwykła.
 2. Zapraszamy codziennie na różaniec o godz. 17:00 dzieci, młodzież i dorosłych. Prosimy, aby różaniec dzieci prowadziły we wtorki i czwartki, młodzież w poniedziałki i piątki, Żywy Różaniec we środy, soboty i niedziele. Za pobożne odmówienie części różańca w kościele lub w domu, połączone z rozważaniem tajemnic, można uzyskać odpust zupełny.
 3. Chętnych do wspólnego czytania i rozważania Pisma Świętego zapraszamy na spotkanie Kręgu biblijnego we wtorek po Mszy wieczorowej.
 4. W środę nowenna do NMP Nieustającej Pomocy połączona będzie z modlitwą różańcową o godz. 17:00.
 5. W piątek, 13 października, zapraszamy o godz. 18:00 na ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Intencje można składać do koszyczka przed Nabożeństwem.
 6. W sobotę obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Zachęcamy do modlitwy w intencji nauczycieli, wychowawców i katechetów.
 7. 16 października, przypada rocznica wyboru Kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Dlatego w przyszłą niedzielę 15 października będziemy obchodzili kolejny Dzień Papieski. Modlitwą i ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która pomaga w edukacji dzieci i młodzieży z ubogich rodzin.
 8. Zapraszamy młodzież przez cały rok na Mszę o 10:00, a dzieci o 12:00.
 9. Można zamawiać intencje mszalne na rok 2024.
 10. Rozpoczynamy przyjmowanie wypominków. Kartki na wypominki możemy zabrać sobie ze stolika przy wyjściu z kościoła. Wypominki przyjmujemy w zakrystii lub kancelarii.
 11. Chór zaprasza na próby w każdy czwartek po wieczornej Mszy w salce katechetycznej.
 12. Prosimy Rodziców, aby zadbali o uczęszczanie dzieci i młodzieży na religię.
 13. Zapraszamy na festiwal promujący Nową Kulturę, która zgodnie z myślą ks. Franciszka Blachnickiego polega na rozwijaniu wartości osoby i wspólnoty. Szczegóły wydarzeń Festiwalu Nowej Kultury na plakatach.
 14. Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek bezpośrednio po wieczornej Mszy Świętej. Można się też do kancelarii umówić telefonicznie – 519 512 811 lub napisać na adres: kancelaria@duchsosnowiec.pl .
 15. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę i konto parafialne. Bóg zapłać!
 16. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożych łask i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.
 17. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i obfitości Bożych łask na cały tydzień. Szczęść Boże!