Przejdź do treści

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXIII Niedziela Zwykła, 10 września 2023 r.

 1. Dzisiaj XXIII Niedziela Zwykła. Rozpoczyna się 13. Tydzień Wychowania pod hasłem „Wspólnota słuchająca i ewangelizując”. W naszej modlitwie będziemy prosili Boga o wzrastanie w świętości dla dzieci i młodzieży, a dla wychowawców i rodziców, aby byli dla swoich dzieci przykładem wiary, nadziei i miłości do Boga.
 2. Dzisiaj odbędzie się beatyfikacja Rodziny Ulmów w Markowej. Niech stanie się inspiracją do odnowy naszych rodzin.
 3. W środę 13 września zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Fatimskie o godz. 20:00. Intencje można składać do wystawionego koszyczka.
 4. W czwartek święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Z tej okazji zapraszamy na Drogę Krzyżową o godzinie 17.00 w intencji pokoju na świecie.
 5. Spotkanie organizacyjne dla dzieci komunijnych i rodziców będzie w niedzielę 17 września po Mszy o godz. 12:00.
 6. Prosimy Rodziców, aby zadbali o uczęszczanie dzieci i młodzieży na lekcje religii.
 7. W przyszłą niedzielę 17 września odbędzie się Marsz dla Życia i Rodziny pod hasłem „Mama i tata – najlepsi wychowawcy świata!” Marsz rozpocznie się o godz. 15.00 przed sosnowiecką Katedrą, przejdzie do parafii św. Rafała Kalinowskiego na Starym Sosnowcu i zakończy się festynem rodzinnym.
 8. Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek bezpośrednio po wieczornej Mszy Świętej. Można się też do kancelarii umówić telefonicznie – 519 512 811 lub napisać na adres: kancelaria@duchsosnowiec.pl .
 9. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę i konto parafialne. Bóg zapłać!
 10. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.
 11. Wszystkim życzymy spokojnej niedzieli i obfitości Bożych łask na cały tydzień. Szczęść Boże!