Przejdź do treści

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXI Niedziela Zwykła, 27 sierpnia 2023 r.

 1. Dzisiaj XXI Niedziela Zwykła.
 2. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca.
 3. W I piątek miesiąca spowiedź rano i od godz. 17:00. Wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 15:00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia i wspólna adoracja potrwa do 17:45. Następnie nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Msza Święta. Odwiedziny chorych po telefonicznym zgłoszeniu od 15:30.
 4. W piątek, 1 września, kolejna rocznica wybuchy II wojny światowej. Pamiętajmy w  modlitwie o naszej Ojczyźnie i o wszystkich, którzy zginęli w Jej obronie.
 5. Od piątku Msza święta w tygodniu również o godz. 7:00.
 6. W I sobotę miesiąca Msza święta i nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 7:00. Zapraszamy Żywy Różaniec.
 7. W przyszłą niedzielę wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego. W tym dniu modlimy  się w intencji ks. bpa Grzegorza Kaszaka z okazji imienin. Msza św. imieninowa w katedrze w sobotę
  2 września o godz. 10.00.
 8. Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego organizuje wyjazd na beatyfikacje rodziny Ulmów do Markowej w dniu 10 września. Wyjazd jednodniowy. Wyjazd o godz. 4 rano i powrót
  w godzinach wieczornych koszt 100 złotych. Zapisy w zakrystii parafialnej na Środuli i u zelatorki Żywego Różańca Czesławy Wiśniewskiej tel. 509 875 191
 9. Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek bezpośrednio po wieczornej Mszy Świętej. Można się też do kancelarii umówić telefonicznie – 519 512 811 lub napisać na adres: kancelaria@duchsosnowiec.pl .
 10. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę i konto parafialne. Bóg zapłać!
 11. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.
 12. Wszystkim życzymy spokojnej niedzieli i obfitości Bożych łask na cały tydzień. Szczęść Boże!