Przejdź do treści

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XV Niedziela Zwykła, 16 lipca 2023 r.

  1. Dzisiaj XV Niedziela Zwykła.
  2. W przyszła niedzielę na Mszy o godz. 12:00 będziemy się modlić o Boże błogosławieństwo dla ks. Jakuba z okazji imienin. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  3. W przyszłą niedzielę w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa po każdej Mszy błogosławieństwo pojazdów mechanicznych. Można wjechać samochodem na plac kościelny. Z tej okazji możemy złożyć ofiarę na misjonarzy.
  4. W przyszła niedzielę rozpocznie się XXIV Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. Będziemy modlić się o błogosławieństwo dla wszystkich kierowców oraz wspierać misjonarzy poprzez pomoc w fundowaniu dla nich środków lokomocji.
  5. W przyszłą niedzielę zgodnie z życzeniem papieża Franciszka, będziemy obchodzić Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za osoby starsze.
  6. Przez całe wakacje w tygodniu jest tylko Msza święta o godz. 18:00 – wyjątek I piątek i sobota miesiąca. W niedzielę Msze św. bez zmiany o godz. 8:00, 10:00, 12:00 i 18:00. Możliwość spowiedzi 20 minut przed każdą Mszą św. Kancelaria parafialna w czasie wakacji czynna bezpośrednia po Mszy w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek. Można się też do kancelarii umówić telefonicznie.
  7. Już dziś zachęcamy, aby planując wakacje pomyśleć o udziale w pieszej Pielgrzymce Zagłębiowskiej na Jasną Górę w dniach 23-25 sierpnia.
  8. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień.
  9. Wszystkim życzymy spokojnej niedzieli, a tym, którzy udają się na urlopy – dobrego i miłego wypoczynku.