Przejdź do treści

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XI Niedziela Zwykła – 18 czerwca 2023 r.

 1. Dzisiaj XI Niedziela Zwykła. Dziś przypada też 34 rocznica święceń ks. bpa Grzegorza Kaszaka. Prośmy o potrzebne łaski dla naszego Pasterza.
 2. Dzisiaj składamy „dar serca” na spłacenie fotowoltaiki. Bóg zapłać!
 3. We wtorek zapraszamy na Mszę dziękczynną o godz. 18:00 za dar kapłaństwa ks. Zbigniewa Kozłowskiego w 59 rocznicę święceń.
 4. W środę zapraszamy na Mszę o godz. 18:00 w intencji Żyjących. Intencje można zamawiać w zakrystii lub składać do koszyczka przed godz. 18:00. Zapraszamy również młodzież bierzmowaną na wspólne dziękczynienie za dar bierzmowania oraz dzieci i młodzież za dar przeżytego roku szkolnego.
 5. Serdecznie dziękuję za udział w procesji na zakończenie oktawy w czwartek. Dziękuję Żywemu Różańcowi i Straży Honorowej NSPJ za przygotowanie ołtarzy wokół kościoła, Panom za rozstawienie ołtarzy, Panom niosącym baldachim, Służbie Liturgicznej Ołtarza z ks. Jakubem na czele, Chórowi parafialnemu z Panem Antonim, kościelnemu Panu Michałowi, Dzieciom sypiącym kwiaty. „Bóg zapłać!”.
 6. W piątek obchodzimy dzień ojca. Wszystkim Ojcom życzymy Bożego błogosławieństwa, radości z ojcostwa oraz potrzebnych sił i mądrości w spełnianiu tego ważnego powołania.
 7. W sobotę przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
 8. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Jezusowego. Nabożeństwa są codziennie o godz. 17:30.
 9. Podajemy do wiadomości, że Uroczystość I komunia Święta w roku 2024 jest planowana na 12 maja, a w roku 2025 na 18 maja.
 10. Naszym Parafianom i miłym Gościom życzmy wielu Bożych łask. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzymy udanego wypoczynku.
 11. Wszystkim parafianom i gościom życzymy Błogosławionej niedzieli. Szczęść Boże!