Przejdź do treści

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – VI Niedziela Zwykła, 12 lutego 2023 r.

 1. Dobiegła końca tegoroczna kolęda. Serdecznie dziękujemy za chwile wspólnej modlitwy, budujące świadectwo wiary, serdeczne przyjęcie oraz złożone ofiary. Wszystkich, którzy nie mogli przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie, a pragną zaprosić kapłana do swoich domów, prosimy o kontakt  z kapłanem w zakrystii, kancelarii parafialnej lub telefoniczny.
 2. Dziś do puszki przy wyjściu z kościoła zbierane są ofiary na pomoc poszkodowanym
  w trzęsieniu ziemi w Turcji i Syrii.
 3. W środę 15 lutego o godz. 18:00 miesięczna Msza Święta w intencji Żyjących z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Możemy intencje zamawiać w zakrystii lub składać do wystawionego koszyczka przed Mszą.
 4. W środę przypada 36. rocznica święceń biskupich księdza biskupa Piotra Skuchy. Módlmy się, aby dobry Bóg darzył Go obficie swoim błogosławieństwem, a święty patron nieustannie wypraszał potrzebne łaski.
 5. W niedzielę 19 lutego br. rozpocznie się 56. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu pod hasłem „Ku trzeźwości z Kościołem”. Trwać będzie do soboty 25 lutego jako duchowe przygotowanie do owocnego przeżycia Wielkiego Postu.
 6. W przyszłą niedzielę złożymy „dar serca” na spłacenie fotowoltaiki.
 7. Zapraszamy młodzież, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 10:00.
 8. Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek bezpośrednio po wieczornej Mszy Świętej. Można się też do kancelarii umówić telefonicznie – 519 512 811 lub napisać na adres: kancelaria@duchsosnowiec.pl .
 9. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej  i błogosławionej niedzieli!