Przejdź do treści

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – V Niedziela Zwykła, 5 lutego 2023 r.

  1. Dobiegła końca tegoroczna kolęda. Serdecznie dziękujemy za chwile wspólnej modlitwy, budujące świadectwo wiary, serdeczne przyjęcie oraz złożone ofiary. Wszystkich, którzy nie mogli przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie, a pragną zaprosić kapłana do swoich domów, prosimy o kontakt z kapłanem w zakrystii, kancelarii parafialnej lub telefoniczny.
  2. W sobotę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – Światowy dzień Chorego. Zapraszany Chorych na Mszę Świętą i nabożeństwo lourdzkie z błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem o godz. 9:00.
  3. Zapraszamy młodzież, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 10:00.
  4. Dziękujemy Panom i Paniom za pomoc przy rozbieraniu szopki i dekoracji świątecznej. Bóg zapłać!
  5. Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek bezpośrednio po wieczornej Mszy Świętej. Można się też do kancelarii umówić telefonicznie – 519 512 811 lub napisać na adres: kancelaria@duchsosnowiec.pl .
  6. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej  i błogosławionej niedzieli!