Przejdź do treści

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Niedziela Chrztu Pańskiego, 8 stycznia 2023 r.

  1. Dziś Niedziela Chrztu Pańskiego. Świętujemy chrzest Jezusa w Jordanie i dziękujemy Bogu za sakrament chrztu, który włączył nas w życie Kościoła.
  2. Kończy się liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Od jutra rozpoczynamy tzw. okres zwykły. Zwyczajowo przedłużamy okres świętowania Bożego Narodzenia do Matki Bożej Gromnicznej, śpiewając kolędy i zachowując wystrój świąteczny z szopką i choinkami.
  3. Nasza parafia przeżywa dziś Niedzielę Powołaniową. Gościmy przedstawiciela naszego Seminarium Duchownego i wspólnie się modlimy o nowe powołania kapłańskie. Taca jest na Seminarium.
  4. Dziękujemy za ofiary złożony na rzecz ministrantów, którzy rozprowadzali przygotowane pakieciki na Trzech Króli. Bóg zapłać!
  5. Dziękujemy wszystkim wykonawcom kolęd podczas naszego wspólnego kolędowania i wszystkim, którzy przyszli na wspólne kolędowanie. Bóg zapłać!
  6. Kancelaria parafialna w czasie kolędy jest czynna w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek bezpośrednio po wieczornej Mszy Świętej. Można się też do kancelarii umówić telefonicznie – 519 512 811 lub napisać na adres:  kancelaria@duchsosnowiec.pl .
  7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy, żeby miłość, radość i pokój, które przynosi Boża Dziecina, gościły w waszym życiu w Nowym Roku 2023. Szczęść Boże!