Przejdź do treści

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – III Niedziela Adwentu, 11 grudnia 2022 r.

 1. Dzisiaj III niedziela adwentu zwana niedzielą GAUDETE. Źródłem radości jest Pan obecny pośród nas, a także zbliżające się święta Bożego Narodzenia.
 2. Dziękujemy Wszystkim, którzy skorzystali z rekolekcji adwentowych.
 3. W piątek 16 grudnia rozpoczniemy nowennę do Dzieciątka Jezus. Będzie codziennie w czasie Mszy Świętej o godz. 7:00, a w niedzielę o godz. 8:00.
 4. W przyszłą niedzielę złożymy „dar serca” na spłacenie założonej na kościele instalacji fotowoltaicznej.
 5. Zapraszamy na Roraty od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, a w sobotę o 7:00. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych z lampionami.
 6. Zachęcamy do zaangażowania się w akcję Caritas „Tytka charytatywna”. Zabieramy Tytki do domu  i wypełniamy je żywnością lub artykułami chemicznymi. Następnie wypełnione Tytki przynosimy w czasie Adwentu do parafii i rozdajemy najuboższym. Tytki są na stoliku przy wyjściu z kościoła.
 7. W zakrystii można nabywać opłatki na stół wigilijny oraz świece Caritas w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom  – mała świeca 7 zł, a duża 18 zł.
 8. Chcemy w naszej Parafii powołać grupę starszych ministrantów – dorosłych mężczyzn – Ojców i Dziadków. Chętnych prosimy, aby zgłaszali się do ks. Jakuba.
 9. Już dzisiaj zapraszamy w uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli na wspólne kolędowanie w naszym kościele o godz. 16:00. Chętnych do zaśpiewania kolędy prosimy o zgłaszanie się do ks. Proboszcza lub napisać na adres: kancelaria@duchsosnowiec.pl.
 10. Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek bezpośrednio po wieczornej Mszy Świętej. Można się też do kancelarii umówić telefonicznie – 519 512 811 lub napisać na adres:  kancelaria@duchsosnowiec.pl .
 11. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Błogosławionej niedzieli!