Przejdź do treści

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXX Niedziela Zwykła – 23 października 2022

 1. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Misyjny pod hasłem: „Bądźcie moimi świadkami” i rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Taca jest przeznaczona na misje.
 2. Zapraszamy dzisiaj na różaniec o godz. 17:00, który poprowadzą Wojownicy Maryi.
 3. W czwartek – jako Wspólnota Parafialna – będziemy przeżywać rocznicę poświecenia naszego Kościoła. Msze święte o godz. 9:00 i 18:00. Serdecznie zapraszamy Parafian na Mszę o godz. 18:00. Będziemy Bogu dziękować za dar Kościoła i prosić o dalsze błogosławieństwo dla Parafian oraz modlić się za zmarłych Budowniczych Kościoła, Dobroczyńców i Parafian.
 4. Składamy podziękowanie za złożony „dar serca” na spłacenie instalacji fotowoltaicznej. Zebraliśmy na ten cel 3260 zł. „Bóg zapłać!”
 5. Składamy również podziękowanie za ofiary złożone na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Do puszek zebraliśmy 780 zł.
 6. Zapraszamy codziennie na różaniec o godz. 17:00 dzieci, młodzież i dorosłych. Prosimy, aby różaniec dzieci prowadziły we wtorki i czwartki, młodzież w poniedziałki i piątki, Żywy Różaniec we środy, soboty i niedziele. Za pobożne odmówienie części różańca w kościele lub w domu, połączone z rozważaniem tajemnic, można uzyskać odpust zupełny. W środę nabożeństwo różańcowe będzie połączone z nowenną do MB Nieustającej Pomocy.
 7.  W każdą niedzielę zapraszamy młodzież klas V, VI, VII, VIII szkoły podstawowej i młodzież szkół średnich na Mszę o godz. 10:00, a dzieci klas I, II, III, IV i przedszkolaków na Mszę o godz. 12:00.
 8. Przy wyjściu z kościoła są kartki na wypominki. Wypominki przyjmujemy  w zakrystii lub kancelarii.
 9. W intencji Zmarłych z wypominek będziemy się modlić przez oktawę od 1 do 8 listopada na różańcu o godz. 17:00 z wypominkami i na Mszy Świętej o godz. 18:00.
 10.  Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek bezpośrednio po wieczornej Mszy Świętej. Można się też do kancelarii umówić telefonicznie – 519 512 811.
 11. Ze spowiedzi możemy skorzystać 20 minut przed Mszą.
 12. Za wszelkie ofiary składane na tacę i na konto parafialne oraz za wszelką życzliwość niech Bóg hojnie wynagrodzi i błogosławi.
 13. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Błogosławionej niedzieli!