Przejdź do treści

OGŁOSZENIA PARAFIALNE V NIEDZIELA WIELKANOCNA–15 maja 2022 r.

 1. Dzisiaj piąta Niedziela Wielkanocna. Dzieci z klas III przystąpią do
  I Komunii świętej na Mszach o godz. 10:00 i 12:00.
 2. Bardzo serdecznie dziękujemy Rodzicom dzieci komunijnych za posprzątanie kościoła i otoczenia oraz przygotowanie kościoła do dzisiejszej Uroczystości.
 3. Dzieci komunijne zapraszamy w „białym tygodniu” na Mszę o godz. 18:00.
 4. Jutro święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, Patrona Polski. Módlmy się w intencji Ojczyzny.
 5. Zapraszamy codziennie na nabożeństwa majowe o godz. 17:30.
 6. W tym roku będzie bierzmowanie w uroczystość odpustową Zesłania Ducha Świętego, która przypada 5 czerwca. Do bierzmowania przystąpi młodzież klasy VIII i młodzież szkoły średnie. Prosimy, aby osoby starsze, które chciałyby przystąpić do sakramentu bierzmowanie zgłosiły się do ks. Grzegorza.
 7. W dniu 19 maja – w czwartek – od godz. 8:00 w przychodni lekarskiej
  „F-MED”, przy ul. Lenartowicza 108 w Sosnowcu, odbędą się odpłatne badania USG Doppler przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, USG nerek, USG płuc, USG stawów, USG piersi oraz echo serca. Więcej informacji w przychodni.
 8. Caritas Diecezji Sosnowieckiej po przerwie pandemicznej organizuje koncert „Gramy dla Mamy”, który odbędzie się 23 maja 2022 o godz. 18.oo w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Sosnowcu przy ulicy Wawel 2. Jest on połączony z aukcją charytatywną cennych podarków pozyskanych od znanych osób życia publicznego. Gwiazdą koncertu będzie Anna Wyszkoni. Dochód z koncertu przeznaczony będzie na funkcjonowanie Diecezjalnego Domu Matki i Dziecka w Sosnowcu. Bilety – cegiełki o wartości 60.00 PLN można nabyć w sekretariacie Caritas ul. Korczaka 5, tel. 32/363 03 70.
 9. W przyszłą niedzielę złożymy „Dar serca” na spłacenie fotowoltaiki.
 10. Naszym Parafianom i miłym Gościom życzmy wielu Bożych łask.