Przejdź do treści

OGŁOSZENIA PARAFIALNE VII NIEDZIELA ZWYKŁA, 20 lutego 2022 r.

Dzisiaj składamy „dar serca” na spłacenie fotowoltaiki. Bóg zapłać!

W sobotę 26 lutego organizowane jest w Polsce wydarzenie modlitewne Noc walki o błogosławieństwo dla Polski za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli. Z tej okazji w Katedrze Sosnowieckiej o godz. 21.00 Apelem Jasnogórskim rozpocznie się diecezjalne czuwanie modlitewne, a o 24.00 będzie sprawowana Msza Święta. Zakończenie planowane jest ok. godz. 3.00.

Fundacja im. Dobrego Pasterza zaprasza młodzież i dzieci z rodzicami na inauguracyjne spotkanie pt. „Siódma Kawa – dzieci dzieciom” w sobotę 26 lutego od godz. 13.00 w Energetycznym Centrum Kultury im. Jana Kiepury w Sosnowcu. W programie występy artystyczne dzieci i młodzieży; wstęp wolny, dla uczestników przewidziany jest bezpłatny słodki poczęstunek. Informacje na stronie fundacjadobregopasterza.pl.

Pielgrzymka Apostolatu Margaretka do sanktuarium św. Józefa w Kaliszu odbędzie się 5 marca (sobota).

Pielgrzymka amazonek do Sanktuarium M.B Anielskiej w Dąbrowie Górniczej odbędzie się w niedzielę 6 marca o godz. 12.00.

9 marca, o godz. 18:30 w restauracji Piast na ul. Dmowskiego 27, rusza cykl spotkań ALPHA. Każde spotkanie składa się z trzech elementów: posiłek, wykład, dyskusja. Zaproszenie kierujemy do wszystkich, którzy potrzebują odnowy wiary i pragną pogłębić relację z Panem Bogiem. Spotkania są darmowe, organizowane przez wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym i finansowane z środków Fundacji Exodus. Szczegóły dostępne na ulotkach i stronie internetowej www.alpha.odnowa.org.pl

Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek po Mszy wieczorowej ok. 18:45. W sprawach kancelaryjnych proszę dzwonić na numer telefonu – 519-512-811 lub pisać duchsosnowiec@wp.pl 

Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Dzieciom
i młodzieży życzymy miłego wypoczynku. Bożej i błogosławionej niedzieli!

Gdyby ktoś chciał złożyć ofiarę kolędową i na Kościół poprzez wpłatę na konto podajemy numer konta parafialnego. Za wszystkie ofiary składane serdeczne Bóg zapłać!

Rzymskokatolicka Parafia pw. Zesłania Ducha Świętego
ul. K. Szymanowskiego 49, 41-219 Sosnowiec
Numer konta: 41 1240 4836 1111 0010 6534 4133

Bank Polska Kasa Opieki SA, dopisek: na cele kultu religijnego