Przejdź do treści

OGŁOSZENIA PARAFIALNEVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 13 lutego 2022 r.

Jutro tj. 14.02.2022 obchodzimy święto świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy. Przez ich orędownictwo módlmy się, by Europa była wierna swoim korzeniom chrześcijańskim.

W ramach trwającego synodu można na stronie parafialnej www.duchsosnowiec.pl wypełnić do jutra przygotowaną ankietę. Wystarczy wejść na stronę i kliknąć na logo synodu. Otworzy się formularz z ankietą i można go wypełnić. Po wypełnieniu kliknąć „prześlij”. Można też wypełnić ankietę na miejscu w kościele.

9 marca, o godz. 18:30 w restauracji Piast na ul. Dmowskiego 27, rusza cykl spotkań ALPHA. Każde spotkanie składa się z trzech elementów: posiłek, wykład, dyskusja. Zaproszenie kierujemy do wszystkich, którzy potrzebują odnowy wiary i pragną pogłębić relację z Panem Bogiem. Spotkania są darmowe, organizowane przez wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym i finansowane z środków Fundacji Exodus. Szczegóły dostępne na ulotkach i stronie internetowej www.alpha.odnowa.org.pl

W przyszłą niedzielę złożymy „dar serca” na spłacenie fotowoltaiki. Bóg zapłać!

Wszystkim solenizantom i jubilatom życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Dzieciom i młodzieży życzymy miłego wypoczynku. Bożej i błogosławionej niedzieli!

Gdyby ktoś chciał złożyć ofiarę kolędową i na Kościół poprzez wpłatę na konto podajemy numer konta parafialnego. Za wszystkie ofiary składane serdeczne Bóg zapłać!

Rzymskokatolicka Parafia pw. Zesłania Ducha Świętego
ul. K. Szymanowskiego 49, 41-219 Sosnowiec
Numer konta: 41 1240 4836 1111 0010 6534 4133

Bank Polska Kasa Opieki SA, dopisek: na cele kultu religijnego